/  Sala zabaw Fikołki Galeria Północna
Loading Events
  • This event has passed.
07
wrz

Sala zabaw Fikołki Galeria Północna

7 września 2020 @ 10:30 - 11:15

W każdy poniedziałek o 10.30 zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 3 do sali zabaw Fikołki w Galerii Północnej (ul. Światowida 17).

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą sie rozumieć i tworzyc muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Nasze zajęcia to świetna propozycja na spędzenie aktywnego i wartościowego czasu z Twoim dzieckiem w otoczeniu muzyki i dźwięków! W przestrzeni pełnej radości i zabawy, która jednocześnie edukuje i inspiruje. Będzie to świetna okazja dla Twojego Malucha do spotkania z rówieśnikami w bezpiecznych warunkach! Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, rytmizować i zarażać się radością, którą sprawia nam obcowanie z muzyką i wspólne jej doświadczanie!

ZAPISY – bezpośrednio w kawiarni 🙂

Szczegóły wydarzenia

Data: 7 września 2020 @ 10:30 - 11:15
Czas: 10:30 - 11:15
Miejsce Fikołki
Adres: Światowida 17
Organizer Name: Fikołki
Phone: 500 200 200