/  Klub Mamy i Taty (Praga Południe)
Loading Events
  • This event has passed.
22
cze

Klub Mamy i Taty (Praga Południe)

22 czerwca 2021 @ 09:30 - 29 czerwca 2021 @ 10:30

W każdy wtorek do końca czerwca o godz. 9.30 zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 3 do Klubu Mamy i Taty (ul. Stanisławowska 3 – Praga Południe)

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą sie rozumieć i tworzyc muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Nasze zajęcia to świetna propozycja na spędzenie aktywnego i wartościowego czasu z Twoim dzieckiem w otoczeniu muzyki i dźwięków! W przestrzeni pełnej radości i zabawy, która jednocześnie edukuje i inspiruje. Będzie to świetna okazja dla Twojego Malucha do spotkania z rówieśnikami w bezpiecznych warunkach! Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, rytmizować i zarażać się radością, którą sprawia nam obcowanie z muzyką i wspólne jej doświadczanie!

ZAPISY – bezpośrednio w klubie 🙂

Szczegóły wydarzenia

Data: 22 czerwca 2021 @ 09:30 - 29 czerwca 2021 @ 10:30
Czas: 09:30 - 10:30
Miejsce Klub Mamy i Taty
Adres: Stanisławowska 3