/  Ciuciubabka (Bemowo)
Loading Events
  • This event has passed.
08
Wrz

Ciuciubabka (Bemowo)

8 września 2020 @ 10:00 - 10:45

W każdy wtorek o 10.00 i środę o 13.00 zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 3 do klubokawiarni Ciuciubabka Cafe na Bemowie (ul. gen. T. Pełczyńskiego 30B).

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą sie rozumieć i tworzyc muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Nasze zajęcia to świetna propozycja na spędzenie aktywnego i wartościowego czasu z Twoim dzieckiem w otoczeniu muzyki i dźwięków! W przestrzeni pełnej radości i zabawy, która jednocześnie edukuje i inspiruje. Będzie to świetna okazja dla Twojego Malucha do spotkania z rówieśnikami w bezpiecznych warunkach! Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, rytmizować i zarażać się radością, którą sprawia nam obcowanie z muzyką i wspólne jej doświadczanie!

ZAPISY – bezpośrednio w kawiarni 🙂

Szczegóły wydarzenia

Data: 8 września 2020 @ 10:00 - 10:45
Czas: 10:00 - 10:45
Miejsce Ciuciubabka
Adres: Pełczyńskiego 30B