Image Alt

TO MY

Jesteśmy ludźmi, którzy kochają muzykę. Miłości jest tak wiele, że dzielimy się nią z innymi. Na pewno starczy jej dla wszystkich! Jesteśmy zespołem wokalistów i aktorów doświadczonych w pracy z dziećmi. Kochamy stwarzać niepowtarzalne przeżycia pełne dźwięków i muzycznych wrażeń dla Twojego Dziecka! To ono jest najlepszym słuchaczam i najbardziej wymagającą publicznością i to jemu poświęcamy swoją pasję.

W pracy z dziećmi inspirujemy się wieloletnim doświadczeniem nabytym w pracy z dziećmi i naszym autorskim programem. Muzyka jest podstawą naszej wspólnej zabawy z dziećmi i rodzicami. Ona pozwala nam edukować i stymulować dzieci w rozwoju. Moc dźwięków i tworzonej z nich muzyki jest większa niż nam się wydaje, a Maluchy są z nimi naturalnie i nierozerwalnie związane!

Musimy zacząć od początku. Musimy znaleźć się tam, gdzie byliśmy wszyscy! Kto z Was nie chciałby mieć poczucia rytmu, być muzykalny, czuć muzyki całym sobą, czy po prostu jej rozumieć? My wiemy jak to wszystko pokazać naszej małej publiczności. Każdy dźwięk, każda nuta ma tutaj kolosalne znaczenie i jesteśmy tego w pełni świadomi.

 Śpiewamy dla Was i Waszych dzieci!