/  Klubokawiarnia Ptaszyna (Kabaty)
Loading Events
  • This event has passed.
09
wrz

Klubokawiarnia Ptaszyna (Kabaty)

9 września 2022 @ 12:30 - 30 czerwca 2023 @ 13:30

W każdy piątek o 12.30  zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 3 do Klubokawiarni Ptaszyna na Ursynowie (ul. Zaruby 9).

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą sie rozumieć i tworzyc muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto dziecko uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Nasze zajęcia to świetna propozycja na spędzenie aktywnego i wartościowego czasu z Twoim dzieckiem w otoczeniu muzyki i dźwięków! W przestrzeni pełnej radości i zabawy, która jednocześnie edukuje i inspiruje. Będzie to świetna okazja dla Twojego Malucha do spotkania z rówieśnikami w bezpiecznych warunkach! Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, rytmizować i zarażać się radością, którą sprawia nam obcowanie z muzyką i wspólne jej doświadczanie!

ZAPISY – bezpośrednio w kawiarni 🙂

Szczegóły wydarzenia

Data: 9 września 2022 @ 12:30 - 30 czerwca 2023 @ 13:30
Czas: 12:30 - 13:30
Miejsce Ptaszyna
Adres: Zaruby 9