O nas

 

Naszym głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji!

 


imageAnita Wleklińska – założycielka Akademii i prekursor metody Gordona. Obecnie uważana za eksperta w zakresie umuzykalniania dzieci i niemowląt. Ukończyła pedagogikę o kierunkowej specjalności nauczania muzyki według E.E. Gordona na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, członek Polskiego Towarzystwa E.E. Gordona. Prywatnie wokalistka, współpracuje z założycielami i propagatorami metody Gordona m. in. z Mirosławą Gawryłkiewicz przy tworzeniu licznych audycji i koncertów dla najmłodszych. Obecnie zajmuje się m.in. prowadzeniem warsztatów szkoleniowych dla osób zajmujących się edukacją niemowląt i dzieci do lat 6, współpracuje także ze stowarzyszeniem Usłyszeć Świat zrzeszającym dzieci i rodziców z niedosłuchem próbując przenosić metodę Gordona i właściwą technikę wokalną (technika mixu) na tory rehabilitacyjnych działań wspierających rozwój mowy u dzieci z głębszymi problemami słuchowymi.

8m

Karolina Synowiec – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie doskonaliła swój wokal. Brała udział w licznych warsztatach wokalnych prowadzonych m.in. przez Elżbietę Zapendowską czy Hannę Banaszak. Grała w spektaklach muzycznych w teatrach takich jak: Imka czy Teatr Polski w Warszawie. Od 2017 roku związana z MusicBABYart jako instruktor oraz koordynator zajęć.


 

zuza fotoZuzanna Mizgalska –  nauczycielka, wokalistka, pianistka, muzykoterapeutka. Absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie fortepian oraz absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, specjalność – muzykoterapia. Aktualnie, studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Od roku 2013 prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci, w tym: zajęcia z rytmiki, warsztaty wokalne, zajęcia umuzykalniające metodą Gordona, muzykoterapię oraz naukę gry na fortepianie. Oprócz pracy z dziećmi koncertuje jaka wokalistko – pianistka, komponuje swoje piosenki. Prywatnie miłośniczka psów oraz gitary klasycznej.

 

2015-09-07 20.15.57Paulina Mączka – wokalistka, dyrygentka, gitarzystka, pedagog, trener wokalny. Urodziła się w Toruniu gdzie ukończyła Ogółlnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie gitary klasycznej. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na specjalnościach: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej oraz wokalistyka jazzowa. Swój warsztat szkoliła pod okiem wielu wybitnych specjalistów oraz podczas warsztatów jazzowych. Posiada bogate doświadczenie sceniczne, studyjne oraz pedagogiczne. Od lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci, a także uczy je śpiewu oraz gry na pianinie. Od roku prowadzi własną firmę MonkaMusic zajmującą się działalnością edukacyjną oraz koncertową. Prywatnie wegetarianka i miłośniczka górskich wypraw :) Od sierpnia 2015r. certyfikowany instruktor MusicBABYart.